9473 OROBICO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9473 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1014kg |
| Block | 9473 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1690kg |